Nauczyciel musi dać lekcję,
zasadzić ziarno, a potem zniknąć;
obserwować i czekać.
Maria Montessori

Dołącz do globalnej sieci profesjonalistów, którzy wierzą w stworzenie odpowiedniego środowiska dla rozwoju emocjonalnego, społecznego i akademickiego dzieci.

 

Używając podejścia edukacyjnego Montessori, poprowadzisz dzieci do aktywnego zaangażowania się w ich własny, niepowtarzalny rozwój, odkrywania radość z nauki aby stały się wartościowymi, zdolnymi członkami swojej społeczności.

Certyfikowany
nauczyciel IMI:

  • Rozumie rozwój dziecka i działa jako przewodnik pomagający dzieciom w odnalezieniu ich własnej naturalnej drogi. Ni/ Tworzy praktyczną, dynamiczną, opartą na współpracy i radosnej atmosferze klasę. Ni/ Transformuje życie poprzez wdrożenie zasad edukacji Montessori
  • Wierzy w edukację, która od powiada rozwojowi fizycznemu, emocjonalnemu i intelektualnemu dziecka
  • Prowadzi dzieci do entuzjastycznego podążania za swoimi zainteresowaniami i pasjami, rozwijając jednocześnie silne umiejętności akademickie, przywództwo, samodyscyplinę, odpowiedzialność i niezależność.
  • Łączy się z globalną siecią w wielu krajach z setkami trenerów i innych nauczycieli, aby stale rozwijać swoje umiejętności. Ni/ Wybierając certyfikat IMI otrzymujesz uznany dyplom.
  • Twój dyplom IMI otwiera również drzwi do różnych możliwości kariery w klasie i poza nią, takich jak konsultant, administrator, dyrektor szkoły lub trener nauczycieli.

Zacznij swoją podróż już dziś. Pomóż dzieciom odnaleźć swoją drogę w życiu, aby stały się zdolnym do tworzenia lepszego świata dla siebie i innych.

Sklep online
Sprawdź ofertę naszych
e-booków i webinarów
Sklep on-line