Platforma wspierająca edukację domową

Platforma z materiałami dydaktycznymi

Platforma wspierająca edukację domową Montessori.

Pomagamy rodzicom prowadzić nauczanie w systemie edukacji domowej. Oferujemy gotowe do druku materiały Montessori, dzięki którym przeprowadzisz nauczanie w niekonwencjonalny, a jednocześnie przystępny dla dziecka sposób.

Dlaczego właśnie Montessori? Metoda ta doskonale inspiruje dzieci do nauki, wspiera motywację wewnętrzną, w dużym stopniu opiera się na samokontroli (wbudowane karty z kontrolą błędu), oddając uczniowi w edukacji podmiotowość. Więcej o skuteczności metody Montessori dowiesz się tutaj.

Nasza platforma edukacyjna wspiera realizację podstawy programowej w klasach od 1 do 6. W najbliższym czasie planujemy również rozszerzenie oferty o klasy 7-8.

Przygotowane plany nauczania i pakiety materiałów do pobrania ułatwią prowadzenie lekcji w domu. Wystarczy, że wykupisz subskrypcję i uzyskasz dostęp do kompleksowego wsparcia. Nie musisz wszystkiego opracowywać samemu, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia nauczycieli Montessori.

Co daje platforma edukacyjna?

Czas

Dzięki platformie wspierającej edukację domową (homeschooling) oszczędzisz czas potrzebny na przygotowanie materiałów potrzebnych do nauczania dziecka. Możesz skupić się na realizacji programu i wspólnych aktywnościach. Wybrałeś system kształcenia, który wspiera budowanie rodzinnych relacji, cenimy Twój wybór i chcemy Ci w tym pomóc.

Kompleksowe narzędzie

Prowadząc Akademię Montessori, zebraliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwoliło nam przygotować kompleksowe narzędzie, jakim jest platforma edukacyjna. Jesteśmy praktykami – wiemy, co jest potrzebne w nauczaniu, po jakie materiały uczniowie chętnie sięgają i jak realizować podstawę programową metodą Montessori.

Jak to działa?

Wybierając miesięczną subskrypcję otrzymujesz dostęp do materiałów wspierających edukację domową dla wybranej klasy. Są to materiały w formacie PDF, które można wydrukować i zalaminować – m.in. karty trójdzielne, materiały zaopatrzone w kontrolę błędu, karty wzbogacające słownictwo. Dostępne są także filmy instruktażowe pokazujące, jak w ciekawy sposób wprowadzić dane zagadnienie, a także plany pracy, które ułatwią realizację całego programu.

Wszystkie materiały dostępne są na platformie Kajabi. Co miesiąc w ramach subskrypcji otrzymasz nowy plan pracy oraz przygotowane w zgodzie z nim materiały, dzięki którym zrealizujesz program dla danej klasy. Platforma ma wbudowany system mierzenia realizacji programu – na bieżąco widzisz, na jakim etapie programu jesteś.

Zaczynamy edukację domową!

Dostęp darmowy

Dostęp bezpłatny do platformy jest możliwy jeśli zapiszesz dziecko do Międzynarodowej Akademii Montessori jako szkoły macierzystej w edukacji domowej.

Dostęp płatny

Wybierz subskrypcję dla siebie i rozpocznij pracę z platformą edukacyjną wspierającą nauczanie w domu.

Przedszkole: 99 zł miesięcznie
Szkoła: 99 zł miesięcznie

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji skorzystaj z formularza na dole strony, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Skontaktuj się z nami
  +48 570 340 350
  office@montessori-imi.org


  1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spectrum Progress Ewelina Donatti z siedzibą ul. Wrocławska 25, 55-080 Mokronos Górny. E-mail: office@montessori-imi.org, telefon: +48 570 340 350.
  2) Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1)
  3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie.
  4) Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania od administratora dostępu do swoich danych, sprostowania swoich danych jeżeli są błędne lub nieaktualne, usunięcia swoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.